WYNIKI KONKURSU

Kochani, dziś krótko i na temat.

Debiut w ogłoszeniu konkursu okołoliterackiego mam już za sobą. I Wy ładnie też debiutowaliście jako jego uczestnicy. Choć odpowiedzi nie było jakoś szalenie dużo, maiłam niemały problem, by wybrać zwycięzców. Ale udało się….


Takim sposobem jedna z trzech książek trafi do:
Rity – za przypomnienie, że małe i pozornie prozaiczne marzenia mogą być wielkie a nawet szalone, a posiadanie własnej stabilizacji w tym obłędnie szybkim świcie może być aktem odwagi; do Niej powędruje Gdybyś mnie teraz zobaczył;
Kwiatusi – bo się okazuje, że nawet osiągnięcie wytyczonego sobie samemu celu może być wyczynem i wyzwaniem (ja w Ciebie wierzę, kiedyś na pewni Ci się uda:)); Ona otrzymuje Siedem kobiet (oglądałaś film? bo ja jeszcze nie:()
Edyty Dka – bo Jej życzenie było dla mnie trochę tajemnicze, i by je zrozumieć musiałam się „dokształcić” (może jestem ignorantką, ale po raz pierwszy spotkałam się ze słowem „maiko”); tym samym wiem, że Edyta poczyniła już „naukowe” i teoretyczne przygotowania, by kiedyś marzenie wprowadzić w czyn; i za to otrzymuje Uciekiniera


Zwyciężczynie proszę o meila (najpóźniej 9.01.2015) z adresem korespondencyjnym (na terenie Polski) a ja w tym miejscu zobowiązuję się, że przesyłki (książki z dodatkami-niespodziankami) wyślę najpóźniej 10.01.2015 roku.

Gratuluję! Nie tylko książek (których ja sama nie czytałam!) ale odwagi w mówieniu o własnych pasjach i nieustannego snucia marzeń!

Wszystkich Was pozdrawiam!

Komentarze

 1. Dziękuję bardzo za wyróżnienie! :) Ogromnie się cieszę! :)
  (Ja też nie oglądałam jeszcze filmu)
  Gratulacje dla pozostałych laureatek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wyróżnienie :) A, wiesz, ja tak jakoś, nie pomyślałam, że Ty, czy ktoś inny może nie wiedzieć, kim jest maiko, za co przepraszam :)
  Gratuluje pozostałym zwyciężczyniom :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz