Konkurs - lato zamknięte między stronami :-)

Z wielkim żalem pora przyznać, że kolejne wakacje powoli-powolutku odchodzą w przeszłość. Znów zaczynamy myśleć o pracy, zbliżającej się partii nowych obowiązków i rutynie, zastanawiając się, na jak długo wystarczy nam energii… By choć na chwilę zatrzymać  te jeszcze ciepłe promienie lata lub dostarczyć sobie na jesienną pluchę wakacyjnego materiału, mam do oddania pakiecik dwóch wakacyjnych książek:   
"Magiczny ogród"
"W pełni lata". 


By powalczyć o książki, należy wypełnić kilka warunków. Oto szczegóły:

1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody jest autorka bloga Zielono Mi…

2. Konkurs trwa od 25.08.2016 do 31.08.2016, do 24. 00. Wynik zostanie ogłoszony 2.09.16, najpóźniej około 21.00. Do 4.09.16, do 18.00 będę czekać na adres korespondencyjny od zwycięzcy. Paczuszkę wyślę zaraz po weekendzie :-)  

3. By powalczyć o książkę, należy: zostawić w komentarzu pod tym wpisem odpowiedź na zadanie konkursowe oraz podać swój adres meilowy. Będzie mi miło, jeśli zostaniecie obserwatorami bloga/profilu fb/g+ i/lub udostępnicie informacje o zabawie. Tutaj umieszczam "wizualizację":4. W zabawie mogą wziąć udział osoby, które podadzą jedynie polski adres korespondencyjny (w celu wysłania nagrody).

5. Pytanie konkursowe:

Którą z omówionych przeze mnie w tym roku książek chciałbyś/-łabyś przeczytać i dlaczego  
(co takiego intrygującego/zachęcającego jest w jej opinii)? 
Zwycięży autor najlepszego według mnie uzasadnienia.  

6.   Konkurs nie podlega Ustawie z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

ŻYCZĘ MIŁEJ ZABAWY :-)


Komentarze

  1. Nigdy nic tutaj nie komentowałam, nie pisałam i nie mam jak obserwować bloga - sama nie bloguje - ale pamiętam recenzję książki, która mnie przekonała do przeczytania i teraz czeka na swoja kolej. Jest to Yaa Gyasi i "Droga do domu". Książki, które odwołują się do uczuć i do emocji to coś, czego szukam w książkach. Oczywiście lubię trenować moją wyobraźnie, ale odwołania do duszy i emocji mnie przekonały. Interesuje mnie to, jak żyją inni ludzie, jakie są ich wierzenia, w jaki sposób jedzą, uczą się czy nawet pracują, bo jak wiadomo są takie kraje, gdzie wygląda to całkiem inaczej niż u nas. To książka, która opowiada o wyjściu z dżungli afrykańskiej i intryguje bardzo.

    DO tego interesuje mnie relacja różnych ras i ludzi o różnych kolorach skóry, bo w recenzji jasno dano do zrozumienia, że wcale nie jest tak różowo jak chcą teraz politycy czy media.

    Mój email to: roksana.cwik@gmail.com :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz