Codzienność...

Pomimo zawodowego zabiegania, które owocuje zadowoleniem i sporą dozą satysfakcji jest mi strasznie, przeogromnie przykro, że tak bardzo zaniedbuję Wasze blogi – nie czytam regularnie, nie jestem na bieżąco z wpisami, nowinkami, konkursami i nie zostawiam po sobie najmniejszego śladu (choćby dziś dopiero zauważyłam te super zmiany wizualne u Kasi Meres). A o swój blog to już totalnie przestałam się troszczyć. Niestety… Poza drobnymi i sporadycznymi wpisami niewiele się tam niestety dzieje… Ale to, że nie mam czasu o niego dbać, dopieszczać, prowadzić systematycznie nie znaczy, że nic literackiego się u mnie nie dzieje… Bo przecież się dzieje… Przeczytałam Papuszę, przeczytałam Bezcennego, poszłam na spotkanie DKK, by zweryfikować swoje o nim sądy – i subiektywne sądy o autorze, czytam Stambuł Pamuka i oczywiście kupuję (przy cierpliwym milczeniu P.) książki… Były dla Siostry, później dla uczestników konkursu, no i te dla mnie… Oto one… Na początek te z Muzy:


Ta pierwsza od góry - o górach:) - własność P.:) Reszta - moje... Najcenniejszą z nich - ci, którzy choć  trochę regularnie mnie tu podglądają na pewno już wiedzą - jest Dziennik... Bułhakowów! W pewnym momencie naprawdę przestałam wierzyć, że mogę je mieć... A tu taka niespodzianka!!
Kolejna kupka jest już dużo mniejsza - efekt przecen w sklepie na "e":


Pierwsza od dołu - kupiona w ciemno, bo spodobał się tytuł, okładka i opis; czas pokaże czy zakup był trafiony. Środkowa - pod wpływem fali popularności, a pierwsza od góry - bo spodobała się szata graficzna (wiem, może się okazać, że kiepski to doradca!).
A ostatnia kupka to taki spontaniczny zakup; żadna z tych książek nie kosztowała nawet 8 zł.:)


Mam nadzieję, że powoli wejdę w nowy harmonogram pracy, poukładam sobie rytm dni na tyle, by móc wreszcie regularnie czytać, pisać, poznawać Wasze historie i niczego nie zaniedbać...
I nie chcę, by się okazało, że to słowa bez pokrycia...

Komentarze

 1. Czekam na Twoje recenzje książek "Trzeci Znak" oraz "Weź Moją Duszę".

  OdpowiedzUsuń
 2. Och, marzy mi się własny egzemplarz "Udręki i ekstazy", zazdroszczę! A "Weź moją duszę" również niedawno trafiła do mojej biblioteczki, już nie mogę się doczekać lektury!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile super książek ^^ Najbardziej zazdroszczę ,,Zaginionej dziewczyny" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życie zawodowe i osobiste ma swoje wymagania. I tak ma pewno większość. Myślę więc, że dobrze jest jak blogowanie traktuje się jako taką odskocznię od niego, bez przymusu czegokolwiek...nawet odwiedzania innych blogów.

  Książki świetne pokazałaś.
  "Niebezpieczne związki" czekają i u mnie na czytanie....Stone'a znam.
  Ciekawa jestem opinii o "Bezcennym" ...ja czytałam i się nie zachwyciłam, bo jednak nie przepadam za książkami sensacyjnymi z akcją w tempie filmów amerykańskich. Wolę jego kryminały i szkoda, że przestaje je pisać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nic dziwnego, że Cię nie widać... zza stosu książek. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. rewelacyjne tytuły. Trzeci znak i Weź moją duszę to świetne kryminały - uwielbiam autorkę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Stambul Pamuka jest wspaniały. Mnie oczarował.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo chciałabym przeczytać "Dziennik Helgi". Czekam na opinię:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz